خرید اینترنتی آموزش کامل بافتنی و قلاب بافی

این آموزش توسط بسیاری از افراد موفق در زمینه قلاب بافی یا بافتنی استفاده شده

این مجموعه برای شروع یک کسب وکار پرسود و یا آموزش شخصی بسیار موفق بوده است

به جای صرف هزینه های گزاف کلاسهای آموزشی این مربی خصوصی را به خانه ببرید...این مجموعه بهترین راه برای یادگیری و ایجاد کسب و کار زود بازده قلاب بافی است.

 خرید اینترنتی آموزش کامل بافتنی و قلاب بافی

نحوه بافت گل رز

رج اول : اول تعدادي زنجيره ميزنين ((كه اين تعداد بسته به بزرگي و كوچكي گل تغيير ميكنه )).

رج دوم : را با سه زنجيره شروع ميكنين و بعدش در سومين زنجيره رج اول يك پايه كوتاه ميبافين و باز يك زنجيره ميبافين و در سومين زنجيره راه قبل باز يك پايه كوتاه ميبافين واينبار 2 زنجيره و يك پايه كوتاه ديگه توي همون زنجيره رج اول يك پايه كوتاه ديگه ميزنيم ويك زنجيره بافته ويك پايه كوتاه در سومين زنجيره رج اول ميبافيم و باز 2تا زنجيره ويك پايه كوتاه ديگه توي همون زنجيره قبلي ميبافيم .

رج سوم : با سه تا زنيره شروع ميكنيم ودر اولين زنجيره رج دوم يك پايه بلند ميبافيم و بعدش دو تا زنجيره و در زنجيره بعدي از رج دوم 2تا پايه بند ميبافيم و بعدش 2تازنجيره و باز2 تا پايه بلند در زنجيره بعدي از رج دوم وبا 2تا زنجيره و بعد 2پايه بلند در زنجيره بعدي از رج دوم ميبافيم و باز دو زنجيره براي فاصله ميبافيم و باز دو پايه بلند در زنجيره بعدي.

رج چهارم : با 3 زنجيره شروع ميكنيم و بعددر دو زنجيره رج سوم 6 تا پايه بلند ميبافيم و بعد يك پايه كوتاه وسط دو زنيره بعدي در رج سوم ميبافيم و باز 6 پايه بلند در 2 زنيره رج سوم ميبافيم و با يك پايه كوتاه به وسط 2 زنجيره بعدي رج سوم وصل ميكنيم و..

وقتي اين بافت كه حالت يك نوار را دارد را بافتيم شروع ميكنيم به پيچيدن اين نوار مثل وقتي كه با روبان گل درست ميكنيم چندين دور اونو ميپيچيم و با سوزن و نخ اونو محكم ميكنيم و آموزش بافتني با مرواري و هر نوع تزييني كه دوست داشتين ميتونيد استفاده كنين .

منبع: artakava.com

 


برچسب‌ها: ،


۱۱:۳۰:۴۲ | نويسنده : بافنده | نظرات (0)

مطالب مرتبط با موضوع
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :